Pasinler Ak Parti Belediye Başkanı Ahmet DÖLEKLİ'nin yeğeni, rahmetli Seffan DÖLEKLİ’nin oğlu Atilla DÖLEKLİ dün elim bir kaza sonucu nedeniyle kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi. Atilla DÖLEKLİ, bugün son yolculuğuna uğurlandı.

 

Pasinler İbrahim Hakkı Hazretleri caminde kılınan cenaze namazının ardından, Merhum Pasinler aile mezarlığında dualar eşliğinde toprağa verildi. Cenaze törenin ardından Kaymakamımız Kadir PERÇİ, Merhum Atilla DÖLEKLİ’nin ailesine taziye ziyaretinde bulunarak, Merhuma Allah’tan rahmet, kederli ailesine sabır ve başsağlığı dileklerini iletti.

 

Yoğun bir katılımın olduğu cenaze törenine Erzurum Valimiz Sayın Okay MEMİŞ, eski İçişleri Bakanı Erzurum Milletvekili Sayın Selami ALTINOK, eski Başbakan Yardımcısı Erzurum Milletvekili Sayın Prof. Dr. Recep AKDAĞ, Erzurum Milletvekili Sayın İbrahim AYDEMİR,Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Mehmet SEKMEM, Kaymakamımız Sayın Kadir PERÇİ, Aziziye Belediye Başkanı Sayın Muhammed Cevdet ORHAN, Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sayın Lütfü YÜCELİK, eski Pasinler Belediye Başkanı Sayın Ünsal SERTOĞLU, siyasi parti temsilcileri, Merhum Atilla DÖLEKLİ’nin ailesi ve yakınları, Erzurum protokolü ile çok sayıda vatandaş da katıldı.