Kaymakamımız Kadir PERÇİ, 19.04.2019 Cuma günü saat 14.30’da ilçemizdeki okul müdürleri ile Hayme Ana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi konferans salonunda bir toplantı gerçekleştirdi. 

Pasinler İlçe Milli Eğitim Müdürü Kenan KAYA’nın da yer aldığı toplantıda, ilçemizdeki eğitim faaliyetleri ele alındı, öğrencilerimiz ile ilgili genel durum değerlendirmesi yapılarak, karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu. 

Eğitim-öğretimin hayati önem taşıdığına değinen Kaymakamımız Kadir PERÇİ, tüm okul müdürlerimizden geleceğimizin teminatı öğrencilerimizin daha da başarılı olabilmesi için yönetici ve öğretmenlerimizin, öğrencilerin eğitimlerinde üzerine düşen görevleri yerine getirirken daha özverili olmalarını istedi. 

Öğrencilerimizin Erzurum ve Türkiye genelinde başarılar elde etme potansiyeline sahip olduklarına yürekten inandığını ve bu konuda öğretmenlerimize güvendiklerini belirten Kaymakamımız Kadir PERÇİ, gerek Kaymakamlık, gerekse Pasinler İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz olarak tüm imkanlarımızla yönetici, öğretmen ve öğrencilerimizin yanında olduklarını ifade etti. Toplantıya katılan okul müdürlerine teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.