TOPLANTI VE GÖSTERİ YÜRÜYÜŞLERİ PLANI
 
 
 
A-.TOPLANMA YERİ                                                
İhsan Toraman Caddesi ile D-100  Karayolunun kesişiminden Cumhuriyet Caddesi istikametinde elli metre ilerisi. 
a YÜRÜYÜŞ GÜZERGAHI      1.İhsan Toraman Caddesi üzerinde bulunan toplanma alanından başlayarak belediye binası yanındaki Kent Park’ a kadar olan mesafe.
b TOPLANMA ALANI
 
Belediye binası yan tarafındaki Kent park.
 
2.TOPLANMA YERİ 
 
D-100 Karayolu ile Cumhuriyet Caddesi kesişimindeki  kale dibinde bulunan geniş alan.
 
 a YÜRÜYÜŞ GÜZERGAHI
 
Toplanma yeri olan,D-100 Karayolu ile Cumhuriyet Caddesi kesişiminde bulunan kale  dibinde ki  geniş alandan başlayarak  Cumhuriyet caddesi üzerinden  Yukarı Çarşı Caddesi üzerindeki boşluk alanda (Hacı Rüştü Kahvehanesi) son bulacaktır
 
 
 b TOPLANMA ALANI
Yukarı Çarşı Caddesi içinde bulunan meydan (Hacı Rüştü Kahvehanesinin Önünde bulunan Alan.)
 
3.TOPLANMA YERİ 
 
Kasımpaşa Mahallesinde bulunan Stadyum önü
 
 a YÜRÜYÜŞ GÜZERGAHI
 
Toplanma yeri olan, Stadyumdan başlayarakbahçeler piknik alanı önünden geçen cadde üzerinden geçilerek kaplıcalar önünde bulunan boşluk alana kadar olan mesafe.
 
 b TOPLANMA ALANI 
Kaplıcalar Mahallesinde  bulunan Kaplıcaların ön tarafında  bulunan boşluk alan
B-YÜRÜYÜŞ GÜZERGAHI
 
Sivil Toplum Kuruluşları ile siyasi partilerin vb. kişi ve kuruluşlarca yapılacak olan gösteri yürüyüşü ile ilgili olarak yapılacak yürüyüşlerde, başlangıç noktası D-100 karayolu ile İhsan Toraman Caddesinin kesişim noktasından Cumhuriyet Caddesi istikametine doğru elli metre ileride başlayarak, İhsan Toraman Caddesi ve Cumhuriyet Caddesinden geçilerek, D-100 Karayolu ile Cumhuriyet Caddesi kesişiminde bulunan geniş alan da bitirilecektir. (Cumhuriyet Caddesi ile D-100 karayolu kesişimine elli metre kala)
C-AFİŞ, FİLAMA VE PANKART ASMA YERİ
 
a)D-100 Karayolu ile Cumhuriyet Caddesi kesişiminde bulunan geniş alandan başlayarak, Cumhuriyet Caddesi ve İhsan toraman Caddesi ile D-100 karayolunun kesişim noktası.  b) D-100 karayolu kesişim noktasında bulunan trafik lambalarını geçtikten sonra Prof.Dr.Recep AKDAĞ caddesini takiben Devlet Hastahanesi giriş kapısı karşısına kadar. c) Kasımpaşa Mahallesi Şehit İshak Çelik Caddesinin Adliye Binası bahçe duvarı bitiminden başlayarak, Kaymakamlık Konutu girişindeki sokak başına kadar. d) Kaplıcalar Mahallesi İlhami Aras Caddesi üzeri Kale Otel önünden başlayarak Altınbaşak yol ayrımına kadar olan mesafe. e)PTT caddesi, f) Eski Belediye Cd. g) Şınar Sokak. (Bim Market Önü) D-100 karayoluna kadar olan mesafe. Ayrıca afiş asma yerleri olarak Belediye Başkanlığına ait ilan panoları ve Bilboardlar.